Eetgedrag en corona

Met sport en bewegen Drenthe nog beter maken Met sport en bewegen Drenthe nog beter maken Met sport en bewegen Drenthe nog beter maken Met sport en bewegen Drenthe nog beter maken Met sport en bewegen Drenthe nog beter maken Met sport en bewegen Drenthe nog beter maken

November 2020

Onderzoek door Flycatcher Internet Research in opdracht van het Voedingscentrum

Uit onderzoek in opdracht van het Voedingscentrum blijkt dat zowel in de eerste coronagolf als in de tweede, dat Nederlanders niet echt anders zijn gaan eten dan daarvoor. Kleine veranderingen zijn wel zichtbaar.

1265 volwassen Nederlanders hebben aan dit onderzoek meegedaan wat verscheen in november 2020, waarvan ook 500 Nederlanders deelnamen aan de eerste meting in april 2020 in de eerste coronagolf.

Na de tweede meting geven 86% van de respondenten aan niet anders te zijn gaan eten dan daarvoor. 9% zegt gezonder te zijn gaan eten en 5% ongezonder. Redenen die werden gegeven voor het gezonder gaan eten, blijken: meer tijd om te koken en bezig te zijn met gezondere voeding en meer behoefte om weerstand te verhogen. Redenen die werden gegeven voor het ongezonder gaan eten, zijn meer ongezonde verleidingen in huis, stress, verveling en meer eetmomenten.

Van de totale respondenten was er 3% deelname uit Drenthe. Naar het onderzoek

 

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen

Wil jij altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, de ontwikkelingen en evenementen op het gebied van sport en bewegen in Drenthe?

Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief! Ontvang regelmatig updates rechtstreeks in je inbox, zodat je nooit meer iets mist!

Naam(Vereist)
Ga naar de inhoud